Moto Klub Barabe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Moto Klub Barabe Croatia
 
Web MK Barabe  Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Trening na Grobniku 7. - 9. Travnja 2009.

Go down 
Autor/icaPoruka
Cobra

Cobra


Broj postova : 44
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.02.2009

Trening na Grobniku 7. - 9. Travnja 2009. Empty
PostajNaslov: Trening na Grobniku 7. - 9. Travnja 2009.   Trening na Grobniku 7. - 9. Travnja 2009. Emptyned vel 15, 2009 11:08 am

Evo Barabe i prijatelji ja vam idem za sada jedan dan, za jos koji cemo vidjeti pa vas pozivam da mi se pridruzite! a8


--------------------------------------------------------------------------------
Mene zanima dali netko ima interesa za jedan trening na Grobniku na gore navedenom datumu.
Ukratko o svemu.

Ja sam organizator i prošle godine je nekoliko ljudi došlo spontano voziti. Nažalost nisam ih mogao primiti jer smo bili totalno popunjeni.
Da se to opet ne ponovi obaviještavam sve one koji imaju interesa da mi se jave preko e-maila ili PM.

Trening je pristupačan svim osobama od 18 godina, a mladjima samo sa licencom.
Naročito za sve početnike koji žele malo poboljšati svoj stil vožnje i dobiju više sigurnosti a dosada se nisu usudjivali na stazu, ili za one koji jednostavno žele malo sa koljenom po pisti…itd.

Vozi se u 3 grupe :
-početnici (sa instruktorima ili bez – cijena je ista)
-napredni
-profesionalci

Svaka grupa je po 20 minuta na stazi, zatim 40 minuta pauze i tako cijeli dan.
Treći dan imamo 3 utrke do 675 kubika, iznad 675 kubika i utrka samo za dvocilindraše.

Utrke se ne plaćaju extra A sudjelovati može svatko tko se kvalificira (vrijeme ne igra ulogu vec samo broj vozača). Svi motori su dozvoljeni kao i gume i obrade.

Cijene su slijedeće
3 dana 299,- € 2 dana 239,- € 1 dan 129,- €

Sve ostale informacije ćete naći na mojoj web stranici koja je trenutno u prijevodu na hrvatski jezik. Do kraja idućeg tjedna bi trebalo sve biti gotovo.

Inače za sva pitanja stojim vam na raspolaganju.

Hvala Administraturu za podršku.

Mario
Web : www.Spyder-motorsport.de email : Mario@spyder-motorsport.de
[Vrh] Go down
http://www.mk-barabe.com
 
Trening na Grobniku 7. - 9. Travnja 2009.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ajmo Barabe, tko ide u Livno na MC " Vukovi"
» 21.02.2009. MK "MOCA" - Trogir---Winter
» MK Stankovci - Stankovci, 24., 25. i 26.07.2009.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moto Klub Barabe :: Moto susreti :: Dogovori za jednodnevna druženja-
Forum(o)Bir: