Moto Klub Barabe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Moto Klub Barabe Croatia
 
Web MK Barabe  Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 USPOREDBA

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Cobra

Cobra


Broj postova : 44
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.02.2009

USPOREDBA Empty
PostajNaslov: USPOREDBA   USPOREDBA Emptyuto vel 10, 2009 8:39 pm

HONDA CBF 1000 / ABS

Elegantan motocikl prilagođen svakodnevnoj upotrebi u urbanom prometu europskih metropola donosi zavidnu lakoću upravljanja svojstvenu Hondama, uz vjdobru zaštitu od vjetra koja omogućava bezbrižna putovanja. Agregat zapremine 998 ccm korijene vuče iz karizmatičnog Firebladea, ali mu je za ovu primjenu smanjena snaga uz povećanje raspoloživog zakretnog momenta na nižim i srednjim okretajima. Motocikl je prilagodiv vozaču tako što se sjedalo može podesiti na tri različite visine, a i visina vjetrobrana je podesiva.


SUZUKI BANDIT 1250 / ABS

Suzukijev razbojnik velike zapremine i solidnih ciklističkih osobiona na cestama je još od davne 1996. a nedavno je obnovljen zahvaljujući činjenici da mu je da mu je pogonski agregat dobio hlađenje tekućinom. Iako mu je koncept zastario za današnje pojmove, još uvijek je u stanju pružiti brojna zadovoljstva u vožnji.


Obadva motocikla imaju 98 ks i litražu tanka od 19 l. Honda je lakša za 27 kg a Suzukijeva max brzina je za 15 km/h veća, mada kod niti jednoga to nije definirano. Da se zna da je ovdje riječ o usporedbi sport touring Honde i neked Suzukija.

Možda jednog dana nekome pomogne u odabiru!?
[Vrh] Go down
http://www.mk-barabe.com
Djuke
Admin
Admin
Djuke


Male Broj postova : 75
Age : 59
Lokacija : VUKOVAR
Registration date : 02.02.2009

USPOREDBA Empty
PostajNaslov: Re: USPOREDBA   USPOREDBA Emptyuto vel 10, 2009 10:23 pm

Hvala cobrić al svejedno sam još neodlučan hebe me to što Honde nema prije 4-tog mijeseca a Bandita mogu dobiti odma uf uf kaj da delam a2 a6
[Vrh] Go down
https://barabe.forumakers.com
Cobra

Cobra


Broj postova : 44
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.02.2009

USPOREDBA Empty
PostajNaslov: Re: USPOREDBA   USPOREDBA Emptyuto vel 10, 2009 10:32 pm

Djuke je napisao/la:
Hvala cobrić al svejedno sam još neodlučan hebe me to što Honde nema prije 4-tog mijeseca a Bandita mogu dobiti odma uf uf kaj da delam a2 a6

Malo sam gledao wintere, susrete... nemas kam ni ici s motorom prije 4.mj. Na winter i nije pametno ici sa motorom jer traje jedan dan, zapravo jednu noc i nije bas pametno u jutro na bike i po gasu, a fala bogu imas dobar auto.

Ma gle... kad vidis jednog i drugog znat ces kojega odabrat! To mora bitil jubav na prvi pogled!
[Vrh] Go down
http://www.mk-barabe.com
Šina 069

Šina 069


Male Broj postova : 2
Age : 78
Lokacija : zg-53nja
Registration date : 10.02.2009

USPOREDBA Empty
PostajNaslov: Re: USPOREDBA   USPOREDBA Emptysri vel 11, 2009 4:34 am

Da se mene pita između ova dva motora definitivno CBF,pa makar morao i do 5.mj.čekati.
Bolje bit strpljiv i uzet nekaj kaj traje.Ima ga frend i prezadovoljan je,još je zbog žene stavio i
kofere i kak veli ak treba i nakraj svijeta.

Mislim i da je rega u nižoj kategoriji.
[Vrh] Go down
Sponsored content





USPOREDBA Empty
PostajNaslov: Re: USPOREDBA   USPOREDBA Empty

[Vrh] Go down
 
USPOREDBA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moto Klub Barabe :: Obavezno na forumu MK Barabe :: Što vozimo-
Forum(o)Bir: